--%>

חדשות ואירועים

 

13 באפריל, 2021

יחידת הבוגרות והבוגרים מתחדשת

ביחידה החדשה יתקיים מסע ערכי-מקצועי של מנהיגות ומנהיגים בתחומי החינוך, החברה והתרבות, במטרה להרחיב את פוטנציאל ההשפעה שלהם בתחומי העשייה של הקרן >>

11 באפריל, 2021

פרופ' חיים אדלר, תרפ"ח-תשפ"א

קהילת מנדל אבלה על מותו של חברנו פרופ' חיים אדלר, ראש מדור החינוך בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית בשנים 2003-1996, וחבר סגל בכיר ביחידת הבוגרים משנת 2003 ועד ליום מותו >>

 

21 ביולי, 2020

נוער אתיופי: "כוח חירום" של הקהילה במשבר

יוזמה של ד"ר נגיסט מנגשה, בוגרת מחזור ג' בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית ומייסדת עמותת פידל, שמטרתה לקדם את השתלבותה המלאה של הקהילה האתיופית-ישראלית בחברה הישראלית >>

 

ברכות

​ברכות לח"כ מיכאל ביטון, בוגר מחזור י"ח של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו לשר במשרד הביטחון בכנסת ה-23, מטעם מפלגת כחול לבן.

 

ברכות לד"ר רות קלדרון, בוגרת מחזור א' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל קבלת תואר ד"ר לשם כבוד מטעם אוניברסיטת "ברנדייס", ארה"ב.​

 

​ברכות לטלי גביש, בוגרת מחזור ט' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויה למנהלת ועורכת ראשית של "אסכולות" באוניברסיטה הפתוחה.

 

​ברכות לאיציק שחר, בוגר מחזור כ"ד של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל זכיית בית הספר ברנקו-וייס ע"ש הרצוג בית חשמונאי, אשר בניהולו, בפרס הצטיינות על חינוך למעורבות חברתית ואזרחית ולתרומה לקהילה לשנה"ל תשע"ט 2019-2018.

 

ברכות לאריה קיזל, בוגר מחזור ט"ז של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו לפרופסור חבר בחוג ללמידה, הוראה והדרכה בפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה. פרופ' קיזל הוא ראש המגמה לתואר שני בפיתוח פדגוגי של מערכות חינוך.

 

​ברכות לאילת דויטש, בוגרת מחזור ט' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל תפקידה החדש כסמנכ"לית פדגוגיה במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח).

 

ברכות ליונית נעמן, בוגרת מחזור י"ח של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל זכייתה בפרס היצירה לסופרים עבריים ע"ש לוי אשכול לשנת תש"פ. יונית, משוררת ועורכת, הוגדרה על-ידי השופטים כ"קול חשוב מאוד בשירה העברית של היום".