חדשות ואירועים

 

 

 

ברכות

​ברכות לח"כ מיכאל ביטון, בוגר מחזור י"ח של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו לשר במשרד הביטחון בכנסת ה-23, מטעם מפלגת כחול לבן.

 

ברכות לד"ר רות קלדרון, בוגרת מחזור א' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל קבלת תואר ד"ר לשם כבוד מטעם אוניברסיטת "ברנדייס", ארה"ב.​

 

​ברכות לטלי גביש, בוגרת מחזור ט' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויה למנהלת ועורכת ראשית של "אסכולות" באוניברסיטה הפתוחה.

 

​ברכות לאיציק שחר, בוגר מחזור כ"ד של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל זכיית בית הספר ברנקו-וייס ע"ש הרצוג בית חשמונאי, אשר בניהולו, בפרס הצטיינות על חינוך למעורבות חברתית ואזרחית ולתרומה לקהילה לשנה"ל תשע"ט 2019-2018.

 

ברכות לאריה קיזל, בוגר מחזור ט"ז של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו לפרופסור חבר בחוג ללמידה, הוראה והדרכה בפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה. פרופ' קיזל הוא ראש המגמה לתואר שני בפיתוח פדגוגי של מערכות חינוך.

 

​ברכות לאילת דויטש, בוגרת מחזור ט' של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל תפקידה החדש כסמנכ"לית פדגוגיה במרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח).

 

ברכות ליונית נעמן, בוגרת מחזור י"ח של בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל זכייתה בפרס היצירה לסופרים עבריים ע"ש לוי אשכול לשנת תש"פ. יונית, משוררת ועורכת, הוגדרה על-ידי השופטים כ"קול חשוב מאוד בשירה העברית של היום".