חדשות ואירועים

10 בינואר, 2018

שאלת המנהיגות

המפגש נערך במסגרת תוכניות ההמשך לבוגרי בית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, הנערכות במתכונת קבוצתית ומבוססות על מחזור הלימודים >>

 

 

 

ברכות

​ברכות ליעל בר-לב, בוגרת מחזור ה' בבית מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל קבלת תואר דוקטור בתחום החינוך מאוניברסיטת תל אביב. נושא מחקרה:  "והגדת לבנך? תפיסותיהם של הורים יהודים-חילונים-ישראלים בקשר לחינוך ילדיהם בתחומים של שייכות וזהות יהודית במסגרת המשפחה".

 

​ברכות ליוסי סופר, בוגר מחזור ט' בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו למנהל הפדגוגי של הרשת השש-שנתית ברנקו וייס.

 

ברכות לד"ר יהודית אופנהיימר, בוגרת מחזור ט"ו בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית,  לרגל קבלת התואר ד"ר. נושא מחקרה:  "כיכר ציון: פרשנות של מקום".

 

​ברכות לנתן ביטון, בוגר מחזור י"ג בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, לרגל מינויו לדירקטור בחברת הדיור הציבורי עמידר. נתן הוא בוגר התוכנית להכשרת דירקטורים וחברי ועד מנהל של יחידת בוגרי מנדל.

 

ברכות לרביטל דואק, בוגרת מחזור כ"ד בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, על מינויה למנהלת פרויקט קידום מצוינות במתמטיקה ואנגלית בפריפריה, האגף לתכניות לאומיות מערכתיות, משרד החינוך.

 

ברכות לנאסר אבו סאפי, בוגר מחזור י"ג בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, על מינויו למנהל תחום חברה ערבית במכון לחינוך דמוקרטי.​

 

​ברכות לד"ר חסן אגבאריה, בוגר מחזור ח' בבית ספר מנדל למנהיגות חינוכית, על זכייתו של ביה"ס הממלכתי היסודי "גשר על הואדי" בפרס החינוך המחוזי, בזכות הצטיינותו בגילוי יוזמה, יצירתיות והישגים ראויים לשבח בשנת הלימודים תשע"ז. חסן היה מנהלו של בית הספר משנת 2011 ועד לאחרונה.