על יחידת בוגרות ובוגרי מנדל החדשה

בימים אלו מוקמת יחידת הבוגרות והבוגרים החדשה של קרן מנדל-ישראל


יחידת בוגרות ובוגרי מנדל רואה את ייעודה בהעצמת עשייתם של בוגרות ובוגרי כלל תוכניות המנהיגות של הקרן, והרחבת האימפקט שלהם על החברה.
 
מספר הבוגרות והבוגרים של כל תוכניות המנהיגות של קרן מנדל-ישראל עומד כיום על כאלף ושבע מאות, והם פועלים בשדות מגוּונים למען שיפור פני החברה בישראל.

ביחידת הבוגרות והבוגרים החדשה יתקיים מסע ערכי-מקצועי של מנהיגות ומנהיגים בתחומי החינוך, החברה והתרבות. נפעל לחיזוק בערת הרוח והלימוד, ליצירת חיבורים פוריים, להרחבת הידע והניסיון, לחיזוק יכולות המנהיגות והניהול ולליווי פעולות משפיעות, במטרה להרחיב את פוטנציאל ההשפעה בתחומי העשייה של הקרן.

הקשר עם הבוגרות והבוגרים יושתת על שיח מתמשך לאפיון האתגרים, למיקוד הצרכים ולדיוק האפשרויות והמענים למען המשך ההתפתחות המקצועית. זאת תוך הסתמכות על הגישות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחומי המנהיגות, הניהול והובלת שינויים חברתיים וחינוכיים. 

מנהלת היחידה: מאיה בוזו-שוורץ

אודות קרן ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל-ישראל

​​"מפעלנו הפילנתרופי מתאפיין במחויבותנו להשקיע באנשים שיש להם הרו​ח, הכוח והשאיפה לשנות את העולם" - ג'ק, גוזף ומורטון מנדל

ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל הקימו את קרן מנדל ב-1953 בעיר הולדתם קליבלנד, במדינת אוהיו. פעילות הקרן מבוססת על האמונה שמנהיגים מעולים, המונחים על-ידי רעיונות גדולים, הם המפתח לשיפור פני החברה ואיכות החיים של בני אדם בכל רחבי העולם. 

ייעודה של קרן מנדל לתרום לחיזוקן של  חברות צודקות, סובלניות, מיטיבות ודמוקרטיות בארצות הברית ובישראל, ולשפר את איכות החיים בשתי המדינות.

קרן ג'ק, ג'וזף ומור​טון מנדל מתמקדת בתחומים אלו: פיתוח מנהיגות, ניהול מוסדות ללא-כוונת-רווח, מדעי הרוח, החיים היהודיים ומעורבות עירונית.
קראו עוד​ >>​​